هتل هما 2 مشهد

هتل هما 2 مشهد

هتل هما2 مشهد یکی از لوکس ترین هتل های مشهد می باشد. این هتل در سال 1375 افتتاح و در سال 1395 مورد بازسازی قرار گرفته است. هتل ذکر شده در 5 طبقه بنا شده که 206 واحد اقامتی را درون خود جای داده است. این هتل مشهد در میدان جانباز، چهارراه خیام احداث و فاصله ی آن تا حرم مطهر 20 دقیقه می باشد.

5 ستاره
5/5

اتاق ها و سوئیت ها

هتل 5 ستاره هما2 مشهد دارای 206 باب واحد اقامتی است. تمام اتاق ها متنوع و بسیار مدرن و مجلل طراحی شده اند که تور لحظه آخری مشهد را به بهترین شکل ممکن تبدیل خواهند کرد. اتاق ها شامل: سوئیت دو تخته ویژه برای یک نفر(خدمات ویژه اتاق جکوزی)، سوئیت یک خوابه دو تخته (نوردهی عالی، دیزاین لوکس)، سوئیت دو تخته ویژه (یک تخت دابل یا دو تخت سینگل) و … می باشد.

تمام اتاق های هتل هما2 در مشهد، به گونه ای دیزاین شده اند که مطابق با سلیقه ی افراد سخت پسند است. کلیه ی این اتاق ها دارای امکاناتی نظیر: چای ساز، سرویس بهداشتی فرنگی، تلویزیون، کمد لباس، اینترنت رایگان، وان، سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی، و… می باشند.

آدرس : مشهد،چهار راه خیام، بلوار جانباز

رزرو هتل

رزرو هتل یکی از مهم ترین بخش های برنامه ریزی سفر به کار می رود. حتی اگر چندان هم اهل سفر کردن نباشید، نکات مهمی که هنگام رزرو هتل باید به آن ها دقت کنید را تا حدودی می دانید. هنگام انتخاب اقامتگاه در مقصد، اولین نکته ای که به نظرتان مهم می آید آرامش و آسایش است، زیرا هتل محل اقامت شماست و اگر فاکتورهای ابتدایی را نداشته باشد، احتمالا سفر به شما خوش نخواهد گذشت! با فعالان گردشگری خاتم می توانید بهترین هتل ها را بشناسید و آن ها را آنلاین رزرو کنید.