هتل مجلل درویشی مشهد

هتل مجلل درویشی مشهد
فنق نجم 5

معرفی هتل مجلل درویش مشهد

هتل درویشی را می‌توان یکی از شیک‌ترین و مجلل‌ترین هتل‌ های مشهد به حساب آورد که در حاشیه خیابان امام رضا (ع) قرار دارد. خیابان امام رضا (ع) در حقیقت اصلی‌ترین خیابان منتهی به حرم بوده و تا بارگاه امام رضا (ع) ۱۰ دقیقه پیاده‌روی دارد. هتل مجلل درویشی مشهد مرتفع‌ترین مرکز اقامتی و تنها هتل آتریوم شرق کشور است؛ ازاین‌رو، علاوه بر مردم عادی، مورد توجه بسیاری از هنرمندان و افراد سرشناس قرار گرفته است.

 

اتاق ها و سوئیت ها

هتل درویشی مشهد دارای 223 واحد اقامتی است که شامل واحدهای استاندارد، رویال، وی آی پی، دوبلکس های ملل و … می شود که در نوع خود بی نظیر هستند. اما یکی از اتاق های هتل به نام اتاق ماه عسل یا کوئین بسیار محبوب است که زوجین جوان با اقامت در این اتاق از خدمات ویژه ای بهره مند خواهند شد. قیمت اتاق ماه عسل کمی گران است که برای خاطره ای ماندگار ارزش هزینه کردن را دارد.

دوبلکس ملل و اتاق فصل
هتل مجلل درویشی مشهد تنوع بسیاری را برای اتاق های لوکس خود در نظر گرفته که طراحی آن ها بر اساس کشورهای مختلف بوده است. دوبلکس مصر، دوبلکس هند، دوبلکس چین، دوبلکس ایران اسلام، دوبلکس ایران باستان، دوبلکس عرب و … از جمله اتاق های دوبلکس این هتل هستند. اتاق های فصل هتل نیز از قیمتی مناسب تر برخوردار بوده و برای اقامتی قرون به صرفه، بهترین گزینه هستند.

پنت هاوس های خاص
اتاق های شگفت انگیز هتل درویشی شامل پنت هاوس اسپا، پنت هاوس رم و اتاق آینده می شود. اتاق های ذکر شده از گران ترین و لوکس ترین اتاق های هتل 5 ستاره درویشی هستند که مخاطبانی خاص دارند. در اتاق آینده کهکشان را خواهید دید، در پنت هاوس اسپا سونا، جکوزی و وانی بزرگ منتظر شماست و در پنت هاوس رم اقامتی همچون یک سزار را تجربه خواهید کرد.

اتاق امپریال هتل لوکس درویشی 110 متر مربع مساحت دارد که امکان اقامت 3 نفر وجود داشته و از سرویس بهداشتی مجزا همراه وان جکوزی برخوردار می باشد. سوئیت امپریال نیز برای اقامتی شاهانه و فوق مدرن بهترین انتخاب بوده که توقع لوکس پسندان را به خوبی برآورده می کند.

امکانات و ویژگی‌ها

موقعیت مکانی

آدرس : مشهد،خیابان امام رضا ( ع) بین امام رضا(ع)24و26

رزرو هتل

رزرو هتل یکی از مهم ترین بخش های برنامه ریزی سفر به کار می رود. حتی اگر چندان هم اهل سفر کردن نباشید، نکات مهمی که هنگام رزرو هتل باید به آن ها دقت کنید را تا حدودی می دانید. هنگام انتخاب اقامتگاه در مقصد، اولین نکته ای که به نظرتان مهم می آید آرامش و آسایش است، زیرا هتل محل اقامت شماست و اگر فاکتورهای ابتدایی را نداشته باشد، احتمالا سفر به شما خوش نخواهد گذشت! با فعالان گردشگری خاتم می توانید بهترین هتل ها را بشناسید و آن ها را آنلاین رزرو کنید.