هتل فیروزه توس مشهد

هتل فیروزه توس مشهد

معرفی هتل

هتل فیروزه توس مشهد در مرداد ماه سال 1399 به منظور خدمت رسانی به زائران گرامی افتتاح شد. این هتل در 6 طبقه مثبت بنا شده است و دارای 49 باب اتاق می باشد. هتل فیروزه توس یکی از هتل هایی است که در نزدیکی حرم مطهر و در فاصله 700 متری از بست نواب صفوی واقع شده است. همچنین موقعیت مکانی مناسب هتل فیروزه توس، امکان دسترسی آسان به مراکز خرید اطراف حرم را فراهم نموده است.

3 ستاره
3/5

هتل فیروزه توس مشهد که در ساختمانی 6 طبقه احداث شده است , دارای 49 واحد شامل اتاق های دو تخته و سه تخته و کانکت چهار تخته و سوئیت یک خوابه چهار تخته با ظرفیت کلی حدود 124 نفر تخت می باشد

امکانات و ویژگی‌ها

موقعیت مکانی

آدرس :میدان وحدت – ابتدای خیابان نواب صفوی – جنب مجتمع تجاری عدالت

رزرو هتل

رزرو هتل یکی از مهم ترین بخش های برنامه ریزی سفر به کار می رود. حتی اگر چندان هم اهل سفر کردن نباشید، نکات مهمی که هنگام رزرو هتل باید به آن ها دقت کنید را تا حدودی می دانید. هنگام انتخاب اقامتگاه در مقصد، اولین نکته ای که به نظرتان مهم می آید آرامش و آسایش است، زیرا هتل محل اقامت شماست و اگر فاکتورهای ابتدایی را نداشته باشد، احتمالا سفر به شما خوش نخواهد گذشت! با فعالان گردشگری خاتم می توانید بهترین هتل ها را بشناسید و آن ها را آنلاین رزرو کنید.