هتل فردوس مشهد

هتل فردوس مشهد

درباره هتل

هتل فردوس مشهد یکی از بهترین هتل های 4 ستاره مشهد است. این هتل در خیابان امام رضا، امام رضا 8 واقع می باشد. سال ساخت هتل به 1388 بر می گردد و تقریبا یک هتل با تجربه به شمار می رود. همین تجربه سبب شده تا در خدمات هتلداری و مهمانداری، یکی از بهترین ها باشد. لازم به ذکر می باشد این هتل مشهد توسط یک سرمایه گذار خصوصی ساخته شده است.

هتل فردوس مشهد دارای 8 طبقه ساختمانی بوده که 96 اتاق دلباز در این طبقات پراکنده شده اند. در لابی هتل هم طراحی بسیار جذابی انجام شده تا میهمانان در بدو ورود، انرژی مثبتی را دریافت کنند. وجود مبلمان، تلویزیون ال ای دی و سیستم تهویه مطبوع سبب شده تا محیطی راحت ایجاد شود.

هتل فردوس مشهد و اتاق ها

همانطور که ذکر کردیم این هتل مشهد دارای 96 اتاق وسیع و زیبا می باشد. اتاق های این هتل مشهد شامل اتاق دبل و دبل رویال، سوئیت 2 تخته وی آی پی، آپارتمان 4 تخته، سوئیت رویال و آپارتمان وی آی پی می شود. در داخل اتاق ها هتل امکانات مختلفی طراحی شده که در ذیل مطلب شرح داده شده است
نمای داخلی
هتل فردوس مشهد
برای رزرو کلیک کنید
اینجا کلیک کنید
قبلی
بعدی

رزرو هتل

رزرو هتل
رزرو هتل یکی از مهم ترین بخش های برنامه ریزی سفر به کار می رود. حتی اگر چندان هم اهل سفر کردن نباشید، نکات مهمی که هنگام رزرو هتل باید به آن ها دقت کنید را تا حدودی می دانید. هنگام انتخاب اقامتگاه در مقصد، اولین نکته ای که به نظرتان مهم می آید آرامش و آسایش است، زیرا هتل محل اقامت شماست و اگر فاکتورهای ابتدایی را نداشته باشد، احتمالا سفر به شما خوش نخواهد گذشت! با فعالان گردشگری خاتم می توانید بهترین هتل ها را بشناسید و آن ها را آنلاین رزرو کنید.برای رزرو این هتل کلیک کنید.

موقعیت مکانی