هتل صدر مشهد

هتل صدر مشهد

معرفی هتل

هتل صدر مشهد یکی از هتل‌ های با کیفیت مشهد است که سه ستاره بوده و از طراحی و چیدمانی لوکس برخوردار می باشد. این هتل مقرون به صرفه مشهد با دو فاز آماده خدمت رسانی به گردشگرانی است که قیمت تور مشهد برای آن ها اولوین داشته است. زیرا این هتل مشهد هم از نظر قیمت مناسب است و هم از نظر کیفیت.

فاز یک هتل صدر مشهد با پنج طبقه در سال 1357 به بهره برداری رسید، اما برای بهبود سطح کیفی، در سال 1392 مورد بازسازی قرار گرفت و فاز دوم هتل با ساختمان شش طبقه در سال 1388 احداث گردید. همین خدمات و امکانات موجبات رضایت و شادی میهمانان مقیم در هتل را فراهم نموده است.

3 ستاره
3/5

اتاق ها و سوئیت ها

در هتل صدر مشهد مجموعه ای کامل از انواع اتاق ها و سوئیت ها را برای شما آماده کردیم . تمامی سعی ما در طراحی و تجهیز این مجموعه بر آن بوده است تا نهایت رضایت و آرامش را در کنار ظاهری چچشم نواز و لوکس برای شما میهمانان عزیز به ارمغان بیاوریم …

امکانات و ویژگی‌ها

موقعیت مکانی

آدرس : مشهد،خیابان دانشگاه ، نبش دانشگاه 17

رزرو هتل

رزرو هتل یکی از مهم ترین بخش های برنامه ریزی سفر به کار می رود. حتی اگر چندان هم اهل سفر کردن نباشید، نکات مهمی که هنگام رزرو هتل باید به آن ها دقت کنید را تا حدودی می دانید. هنگام انتخاب اقامتگاه در مقصد، اولین نکته ای که به نظرتان مهم می آید آرامش و آسایش است، زیرا هتل محل اقامت شماست و اگر فاکتورهای ابتدایی را نداشته باشد، احتمالا سفر به شما خوش نخواهد گذشت! با فعالان گردشگری خاتم می توانید بهترین هتل ها را بشناسید و آن ها را آنلاین رزرو کنید.