هتل سارینا مشهد

هتل سارینا مشهد

معرفی هتل

هتل چهار ستاره سارینا مشهد در فروردین ماه سال ۱۳۹۸ افتتاح گردیده است. این هتل در هشت طبقه و ۲۱۰ اتاق در خیابان جهاد واقع گردیده و از مزایای آن می‌توان به دسترسی آسان به حرم مطهر رضوی، بازار رضا، آرمگاه شیخ مومن استرآبادی معروف به گنبد سبز، بیمارستان سینا اشاره نمود. هتل سارینا با پرسنلی مجرب و آموزش دیده با افتخار آماده میزبانی از شما میهمانان گرامی می‌باشد.

4 ستاره
4/5

اتاق ها و سوئیت ها

هتل سارینا شهر مشهد دارای 6 طبقه ساختمانی است که 210 اتاق منحصر به فرد درون آن جای گرفته اند. اتاق های هتل شامل اتاق های سینگل، دبل، توئین، تریپل، سوئیت های یک خوابه، دو خوابه و … می شود. تمام اتاق ها به دلیل نوردهی خوب و امکانات ضروری موجود در اتاق سبب شده تا میهمانان اقامت خوبی داشته باشند.

این هتل چهار ستاره مشهد امکانات بسیار خوبی نظیر سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی، حمام همراه لوازم بهداشتی، یخچال، تلویزیون، اباژور، آب رایگان، تخت های نرم، مبلمان و … را در اتاق های خود فراهم نموده است. این امر سبب استراحت و رفاه میهمانان در اتاق های هتل می شود.

آدرس : مشهد، چهارراه بی سیم، خیابان جهاد، نرسیده به بیمارستان سینا، جهاد ۵

رزرو هتل

رزرو هتل یکی از مهم ترین بخش های برنامه ریزی سفر به کار می رود. حتی اگر چندان هم اهل سفر کردن نباشید، نکات مهمی که هنگام رزرو هتل باید به آن ها دقت کنید را تا حدودی می دانید. هنگام انتخاب اقامتگاه در مقصد، اولین نکته ای که به نظرتان مهم می آید آرامش و آسایش است، زیرا هتل محل اقامت شماست و اگر فاکتورهای ابتدایی را نداشته باشد، احتمالا سفر به شما خوش نخواهد گذشت! با فعالان گردشگری خاتم می توانید بهترین هتل ها را بشناسید و آن ها را آنلاین رزرو کنید.