هتل جواد

هتل جواد

معرفی هتل

هتل جواد مشهد یکی از بهترین هتل های مشهد و نزدیك ترین هتل چهار ستاره تاپ به حرم مطهر رضوی می باشد. تاریخ افتتاح این هتل به اواخر سال 1392 بر می گردد که نشان دهنده تازه ساز بودن هتل است. تمامی میهمانانی که در این هتل مشهد اقامت داشته اند لب به تحسین آن گشوده اند.

هتل جواد مشهد از 8 طبقه و 105 واحد اقامتی  تشکیل شده که هر کدام از تیپ های مختلفی برخوردار هستند.این هتل با داشتن تجربه کافی در پذیرایی از میهمانان تور مشهد، تمام نیازهای آن ها را از قبل پیش بینی کرده و با ارائه امکانات عالی و خدمات به روز اقامتی فرح بخش، خوشایند و به یادماندنی را برای آنها فراهم می سازد.

4 ستاره
4/5

اتاق ها و سوئیت ها

هتل جواد مشهد اتاق های خود را بسیار لوکس و مجهز طراحی کرده تا نظر میهمانان مقیم در هتل را بیش از پیش تامین کند. این هتل با طراحی هنرمندانه در اتاق ها، ایجاد هارمونی فوق العاده میان پرده ها و مبل ها باعث شده تا فضایی دنج و آرام به وجود بیاید. تیپ اتاق های این هتل شامل اتاق 1 تخته، 2 تخته، 3 تخته، 4 تخته، سوئیت رویال، دبل ملل، دبل سوپر لوکس ملل و سوئیت رویال 3 تخته می شود.

 

امکانات و ویژگی‌ها

موقعیت مکانی

آدرس :  خیابان امام رضا (ع)، نبش امام رضا 3

رزرو هتل

رزرو هتل یکی از مهم ترین بخش های برنامه ریزی سفر به کار می رود. حتی اگر چندان هم اهل سفر کردن نباشید، نکات مهمی که هنگام رزرو هتل باید به آن ها دقت کنید را تا حدودی می دانید. هنگام انتخاب اقامتگاه در مقصد، اولین نکته ای که به نظرتان مهم می آید آرامش و آسایش است، زیرا هتل محل اقامت شماست و اگر فاکتورهای ابتدایی را نداشته باشد، احتمالا سفر به شما خوش نخواهد گذشت! با فعالان گردشگری خاتم می توانید بهترین هتل ها را بشناسید و آن ها را آنلاین رزرو کنید.