هتل اطلس مشهد

هتل اطلس مشهد

معرفی هتل اطلس مشهد

هتل اطلس مشهد یکی از هتل های سه ستاره با کیفیت در شهر مشهد به شمار می شود. می توان این هتل مشهد را در لیست بهترین هتل های مشهد که با رده ی سه ستاره فعالیت می کنند قرار دارد. هتل اطلس در سال 1355 با 7 طبقه در میدان بیت المقدس و در فاصله 300 متری از حرم مطهر امام رضا (ع) احداث گردید.

هتل اطلس مشهد در سال 1378 به طور کامل مورد بازسازی قرار گرفت. می توان گفت این هتل یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین هتل های مشهد می باشد که در طی این سال ها توانسته جایگاه خودش را حفظ کند. لابی هتل نیز در مساحتی بزرگ و با شکوه طراحی شده تا مهمانان مقیم در این هتل، اوقات فراغت و قرار های کاری خود را در چنین فضای دلنشینی تجربه نمایند.

3ستاره
3/5

اتاق ها و سوئیت ها

هتل اطلس مشهد دارای 200 اتاق می باشد که در دو تیپ کلاسیک و رویال با ظرفیت 500 نفر طراحی شده اند. از آنجایی که این هتل مسافت خیلی کوتاهی به حرم مطهر دارد؛ همیشه مورد استقبال مهمانان داخلی و خارجی قرار می گیرد. اتاق های این هتل شامل دوتخته، سه تخته، چهارتخته و پنج تخته می شود.

اتاق های دوتخته هتل جذاب اطلس مشهد دارای یک تخت دونفره و یا دو تخت یک نفره بوده و برای مهمانانی که دو نفر هستد مناسب می باشد. همچنین این هتل برای مهمانانی که سه نفر هستند اتاق های تریپل را طراحی نموده است که دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره می باشد. مهمانانی که با تعداد بیش از سه نفر به هتل اطلس مشهد مراجعه کرده اند می توانند از اتاق های چهار تخته هتل اطلس استفاده نمایند. اتاق های پنج تخته نیز دارای یک اتاق خواب بوده و برای خانواده هایی که جمعیت بیشتری دارند مناسب می باشد.

موقعیت مکانی

آدرس :  مشهد.میدان بیت المقدس

رزرو هتل

رزرو هتل یکی از مهم ترین بخش های برنامه ریزی سفر به کار می رود. حتی اگر چندان هم اهل سفر کردن نباشید، نکات مهمی که هنگام رزرو هتل باید به آن ها دقت کنید را تا حدودی می دانید. هنگام انتخاب اقامتگاه در مقصد، اولین نکته ای که به نظرتان مهم می آید آرامش و آسایش است، زیرا هتل محل اقامت شماست و اگر فاکتورهای ابتدایی را نداشته باشد، احتمالا سفر به شما خوش نخواهد گذشت! با فعالان گردشگری خاتم می توانید بهترین هتل ها را بشناسید و آن ها را آنلاین رزرو کنید.