هتل آتانا تهران

هتل  آتانا تهران

معرفی هتل

هتل آتانا یکی از هتل‌های نوساز و تازه تأسیس تهران است که با زیربنای ۱۰۲۰۰ مترمربعی خود آماده میزبانی از مسافرانی است که راهی شهر تهران می‌شوند. این هتل مجلل و لوکس تهران با استفاده از به‌روزترین متد و مدرن‌ترین تجهیزات ساخته شده که در حوالی خیابان ولیعصر و میدان فلسطین خودنمایی می‌کند. اتاق‌های هتل آتانا تهران در قالب اتاق‌هایی توئین، دبل، دو تخته کینگ و سوئیت دو تخته به میهمانان عرضه می‌شود.

4 ستاره
4/5

اتاق ها و سوئیت ها

اتاق‌های هتل آتانا تهران در قالب اتاق‌هایی توئین، دبل، دو تخته کینگ و سوئیت دو تخته به میهمانان عرضه می‌شود. اتاق‌ها تماماً به سیستم‌های لمسی مجهز شده‌اند و تخت‌های استاندارد و مبلمان شیک و مدرن نوید اقامتی پر از آسایش را به میهمانان می‌دهد.با رزرو هتل آتانا تهران می‌توانید به مرکز شهر و بسیاری از جاهای دیدنی تهران دسترسی راحتی داشته باشید. این خیابان تنها 3 دقیقه تا خیابان ولیعصر فاصله دارد و کمتر از 5 دقیقه به خیابان انقلاب خواهید رسید.

آدرس :خیابان ولیعصر خیابان طالقانی غربی پلاک 401

رزرو هتل

رزرو هتل یکی از مهم ترین بخش های برنامه ریزی سفر به کار می رود. حتی اگر چندان هم اهل سفر کردن نباشید، نکات مهمی که هنگام رزرو هتل باید به آن ها دقت کنید را تا حدودی می دانید. هنگام انتخاب اقامتگاه در مقصد، اولین نکته ای که به نظرتان مهم می آید آرامش و آسایش است، زیرا هتل محل اقامت شماست و اگر فاکتورهای ابتدایی را نداشته باشد، احتمالا سفر به شما خوش نخواهد گذشت! با فعالان گردشگری خاتم می توانید بهترین هتل ها را بشناسید و آن ها را آنلاین رزرو کنید.

  شرکت فعالان جهانگردی خاتم با بهترین قابلیت ها آماده ارائه خدمات به شما  می باشد .هتل های یران  هتل های ایران شامل هتل های 3و4و5 ستاره می باشد آماده پذیرایی از شما میهمانان عزیز  می باشد  شما می توانید  در مورد هتل خود برای سفر توافق کنید .کافی است با شماره   989151107221+  از طریق واتساپ باما درتما س باشید