مراکز خرید رامسر

مراکز  خرید رامسر

بازار ماهی‌فروشان رامسر

کسانی که غذای دریایی دوست دارند و ماهی تازه و یخ‌زده برای‌شان داستان متفاوتی‌ست، سر زدن به بازار ماهی در شهری ساحلی را از دست نمی‌دهند. در بازار ماهی رامسر می‌توانید انواع ماهی تر و تازه را پیدا کنید و به قیمتی منصفانه بخرید.

شاید تعداد فروشگاه‌های آن خیلی زیاد نباشند، اما مهم بهداشت، تازگی ماهی و خرید راحت است. اگر با ماشین شخصی سفر می‌کنید، می‌توانید کمی دورتر از بازار ماشین را پارک کنید، چراکه این بازار پارکینگ ندارد.

آدرس: لپاسرک، سه‌راه فلسطین، نزدیک پل صفارود

 

بازار سنتی رامسر

اگر بخواهید با مردم محلی معاشرت کنید، با فرهنگ و زبان‌شان آشنا شوید و چیزهایی بخرید که در مراکز خرید لوکس رامسر پیدا نمی‌شود، بهترین کار سر زدن به بازار هفتگی‌ست.

حیف است تا رامسر بروید و بدون خرید زیتون، چای سنتی شمال یا ماست محلی برگردید. شنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها حوالی میدان امام بازاری برپا می‌شود که سوغات رامسر را در آن پیدا می‌کنید.

این‌جا سر بچه‌ها با تماشای مرغ و خروس یا اردک زنده گرم می‌شود تا بتوانید تخم‌مرغ محلی بخرید. ترشی‌ خانگی، انواع زیتون، چای گیلان و ماست محلی هم پیدا می‌شود. کسانی که اهل آشپزی هستند، می‌توانند با خرید سبزی‌های محلی، خودشان غذای شمالی بپزند.

 

آدرس: میدان امام خمینی.

مرکز تجاری بین‌المللی آرامش رامسر

یکی از مدرن‌ترین مراکز خرید رامسر که خواهان زیاد دارد، مرکز خرید بین‌المللی است. گاهی آنقدر سرمان شلوغ است که فرصت خرید لوازم ضروری‌مان را هم نداریم. سفر فرصت خوبی‌ست که اگر لباس، کیف یا چیزی لازم داریم، با حوصله پیدا کنیم و بخریم.

در مرکز خرید آرامش رامسر که از سال ۱۳۹۴ کارش را شروع کرده، انواع پوشاک، لوازم جانبی، طلا و جواهرات و خرده‌ریزه‌های دیگر پیدا می‌شود. با پله‌برقی به طبقه‌های بالا دسترسی دارید و ماشین‌تان را به پارکینگ می‌سپارید.

همه می‌دانند که بچه‌ها خیلی علاقه‌مند به خرید و قیمت گرفتن نیستند. خوبی این‌جا داشتن پردیس سینمایی و شهربازی برای بچه‌هاست. اگر گرسنه شدید، می‌توانید به فودکورت این مجتمع تجاری در طبقه بالا بروید. یا به کافه سر بزنید.

 

آدرس: بلوار شهید رزاقی

مرکز خرید نگین رامسر

مرکز خرید نگین رامسر با چند فروشگاه کوچک و بزرگ لباس های زنانه، مردانه، لوازم بهداشتی – آرایشی و لوازم منزل در شهر زیبای رامسر در خیابان مطهری واقع شده است. تفاوت این مرکز خرید با مراکز دیگری مانند تعطیلات و ایران کتان در نوع لباس هایی است که در آن عرضه می شود .اگر در خرید کمی سخت گیر هستید بد نیست به نگین هم سری بزنید.

آدرس: خیابان مطهری.

فروشگاه زنجیره‌ای ایران کتان

یکی از مراکزی که مسافران رامسر در آن خرید می‌کنند، ایران کتان است. این شعبه تا مدتی قبل در مجموعه تله‌کابین رامسر قرار داشت، اما حالا آن‌را کنار جاده‌ رامسر به چابکسر در حدود یک کیلومتری تله‌کابین پیدایش می‌کنید.

خوبی ایران کتان رامسر این است که می‌توانید برای همه افراد خانواد خرید کنید. هم لباس‌های مردانه و زنانه دارد و هم پوشاک بچه‌گانه. کیف و کفش و لوازم جانبی بدلی هم در آن می‌فروشند. احتمالا از چنین فروشگاه پروپیمانی دست خالی بیرون نیایید.

آدرس :جاده رامسر به چابکسر

صنایع معرق چرم شاهین

صنایع دستی ایران نشانه‌هایی از فرهنگ و هویت مردم سرزمین ما هستند. این آثار ریشه در تمدن ایران دارند و قدمت آن‌ها به دوران ایران باستان می‌رسد.

 

آدرس :استان مازندران، رامسر، مداح رودسری