مراکز خرید خرم آباد

مجتمع تجاری گردشگری بعثت

مجتمع تجاری گردشگری بعثت ازجمله بهترین مراکز خرید خرم آباد به حساب می‌آید. این مرکز خرید، جزو مراکز خرید لوکس شهر محسوب می‌شود. مجتمع تجاری گردشگری بعثت دارای 130 باب مغازه تجاری است. این مغازه‌ها شامل بازار سنتی و همچنین صنایع‌دستی، بازار طلا و جواهر، پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی و… می‌شوند. در این مجتمع امکان استفاده از شهربازی به مساحت هزار مترمربع نیز وجود دارد. در این مجتمع، 4 رستوران و کافی شاپ فعالیت می‌کنند. همچنین 2هزار مترمربع را به پارکینگ اختصاص داده‌اند تا مراجعان نگران جای پارک نباشند. این مجتمع در منطقه مرفه‌نشین خرم آباد قرار دارد. به همین خاطر می‌توانید شاهد حضور بسیاری از هتل های خرم آباد در این محدوده باشید.

مجتمع تجاری کیو خرم آباد

حتماً در سفر به خرم آباد، نام دریاچه کیو خرم آباد به گوشتان می‌خورد. این دریاچه از جمله بهترین جاذبه‌های طبیعی خرم آباد به حساب می‌آید. به‌نوعی این دریاچه را می‌توان یکی از نمادهای مهم شهر خرم آباد دانست. به همین خاطر یکی از مهم‌ترین مراکز خرید خرم آباد، یعنی مجتمع تجاری کیو را با همین نام نام‌گذاری کرده‌اند. این مجتمع مدرن در شش طبقه بنا شده است. مرکز خرید کیو، دو پارکینگ اختصاصی دارد و امکانات بسیار عالی را در اختیار مراجعان قرار می‌دهد. اقلام داخل این پاساژ کیفیت مناسبی دارند و می‌توانید اقلام اورجینال را از این مرکز خرید تهیه کنید.

پاساژ آرش خرم آباد

پاساژ آرش از معروف ترین پاساژهای خرم آباد به حساب می‌آید. اگر قصد خرید موبایل و لوازم جانبی آن را دارید، بهتر است مستقیم به پاساژ آرش بروید. این پاساژ را می‌توان مشابه پاساژ علاءالدین یا بازار موبایل تهران دانست. در این مرکز خرید علاوه‌ بر فروش انواع موبایل و تجهیزات جانبی، تعمیرات موبایل نیز انجام می‌شود. پس اگر خدایی نکرده در طول سفرتان به خرم آباد گوشی موبایلتان آسیب دید یا اینکه برای عکاسی از جاذبه‌های زیبایی همانند بام خرم آباد به مونوپاد و تجهیزات عکاسی با موبایل نیاز داشتید، مستقیم به پاساژ آرش بروید این پاساژ در خیابان کاشانی قرار دارد و دسترسی به آن هم بسیار ساده است.

پاساژ کسری خرم آباد

پاساژ کسری ازجمله محبوب‌ترین بازارهای خرم آباد برای خانم‌ها به حساب می‌آید. این پاساژ بورس خرید طلا و جواهرات است. اگر قصد خرید طلا و جواهرات داشته باشید، پاساژ خرم آباد بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود. جالب است بدانید که این پاساژ آن‌قدر معروف است که ساکنین شهرهای اطراف با خرید بلیط قطار خرم آباد به‌صورت یک‌روزه به این شهر می‌آیند تا از پاساژ کسری خرید کنند. در نظر داشته باشید که قیمت طلا در این بازار در مقایسه با مغازه‌های دیگر شهر بسیار منصفانه است

پاساژ مهر خرم آباد

پاساژ مهر از دیگر پاساژهای خرم آباد است. این پاساژ در کنار پل صفوی و خیابان مجاهدین اسلام قرار دارد. پس اگر قصد خرید بلیط توبوس تک نفره  را دارید، می‌توانید بعد از رسیدن به این شهر، سری به پاساژ مهر بزنید. پاساژ مهر خرم آباد در بافت سنتی و نزدیکی محله بهداری خرم آباد قرار دارد.  می‌توانید یک تیر و دو نشان بزنید و کمی در اطراف آن گشت‌و‌گذار کنید. در کنار این پاساژ، مراکز خرید دیگری نیز مشغول‌به‌کار هستند. می‌توانید بازدید از این پاساژ و جاذبه‌های دیدنی اطراف آن را در برنامه سفر خود قرار دهید. قیمت اجناس پاساژ مهر خرم آباد مناسب و مقرون‌به‌صرفه است؛ پس اگر قصد خرید سوغات ارزان‌قیمت و مناسب دارید، بهتر است سری به پاساژ مهر بزنید