مراکز خرید آستارا

مراکز خرید آستارا

بازار ساحلی آستارا

بازار بزرگ ساحلی آستارا یکی از قدیمی‌ترین بازارهای ساحلی در خطه شمال کشور است که در قدیم به بازارچه روسی آستارا و در میان بومیان منطقه به بازار بساط معروف بوده است. یکی از جاذبه های گردشگری در آستارا، این بازار ساحلی است که با داشتن بیش از ۱۵۰۰ فروشگاه فعال، مکان مناسبی برای خرید انواع پوشاک، زیورآلات، روتختی، حوله و اسباب بازی است

آدرس :بازار ساحلی آستارا: آستارا، میدان ملت

پاساژ سیدان آستارا

پاساژ بزرگ سیدان نیز یکی دیگر از پاساژهای بزرگ و معروف در آستارا است که مدرن‌تر از بازار ساحلی است. این پاساژ در سه و نیم طبقه طراحی شده و در زمینه‌های گوناگون مانند لباس‌های مردانه، زنانه، مجلسی، مانتو، بچه‌گانه و … فعالیت می‌کند.

آدرس: پاساژ سیدان آستارا: آستارا، خیابان معلم، روبه روی بانک صادرات

بازارهای نور آستارا

در آستارا مجموعه‌ای از بازارها وجود دارد که نام آن مجموعه بازارهای نور است. این مجموعه بیشتر از ۵۰ سال قدمت دارند و در مرکز شهر آستارا قرار گرفته‌اند، اغلب اجناسی که در این مجموعه وجود دارند از کشورهای مختلف مانند کشور آذربایجان، ترکیه، چین، تایلند و مالزی است. مجموعه بازارهای نور آستارا در بین مسافران محبوبیت دارد و آن را به عنوان مرکزی برای خریدهای سفر و سوغاتی انتخاب می‌کنند.

بازار ولیعصر در شهر آستار

بازار ولیعصر سه طبقه است و اجناسی که در این بازار فروخته می‌شود شامل لباس‌های ورزشی، لباس مجلسی، شال و روسری، کیف و کفش، لباس بچه‌گانه، لباس مردانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، اسباب بازی و … است. اجناسی که در این پاساز وجود دارند اغلب از کشورهای آذربایجان، ترکیه، ویتنام، اندونزی و چین وارد می‌شوند و بسیار مرغوب هستند.

تماس و رزرو هتل، پرواز و قطار