مراکزخرید لرستان

مرکز خرید الماس شهر خرم آباد

مرکز خرید الماس شهر خرم آباد از دیگر مهم ترین مراکز خرید خرم آباد به حساب می‌آید. اگر به‌دنبال بهترین پاساژهای خرم آباد برای پاساژگردی هستید، حتماً نام مرکز خرید الماس شهر را به لیست خود اضافه کنید. این پاساژ ظاهری مدرن و امروزی دارد. مغازه‌های آن نیز بسیار لوکس هستند و اقلام باکیفیتی را به مراجعان عرضه می‌کنند. این پاساژ جزو معروف‌ترین مراکز خرید در تماماستان لرستان به حساب می‌آید. پس در سفر به خرم آباد حتماً سری به این پاساژ نیز بزنید.

پاساژ آرش خرم آباد

پاساژ آرش از معروف ترین پاساژهای خرم آباد به حساب می‌آید. اگر قصد خرید موبایل و لوازم جانبی آن را دارید، بهتر است مستقیم به پاساژ آرش بروید. این پاساژ را می‌توان مشابه پاساژ علاءالدین یا بازار موبایل تهران دانست. در این مرکز خرید علاوه‌ بر فروش انواع موبایل و تجهیزات جانبی، تعمیرات موبایل نیز انجام می‌شود. پس اگر خدایی نکرده در طول سفرتان به خرم آباد گوشی موبایلتان آسیب دید یا اینکه برای عکاسی از جاذبه‌های زیبایی همانند بام خرم آباد به مونوپاد و تجهیزات عکاسی با موبایل نیاز داشتید، مستقیم به پاساژ آرش بروید این پاساژ در خیابان کاشانی قرار دارد و دسترسی به آن هم بسیار ساده است.

پاساژ کسری خرم آباد

پاساژ کسری ازجمله محبوب‌ترین بازارهای خرم آباد برای خانم‌ها به حساب می‌آید. این پاساژ بورس خرید طلا و جواهرات است. اگر قصد خرید طلا و جواهرات داشته باشید، پاساژ خرم آباد بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود. جالب است بدانید که این پاساژ آن‌قدر معروف است که ساکنین شهرهای اطراف با خرید بلیط قطار خرم آباد به‌صورت یک‌روزه به این شهر می‌آیند تا از پاساژ کسری خرید کنند. در نظر داشته باشید که قیمت طلا در این بازار در مقایسه با مغازه‌های دیگر شهر بسیار منصفانه است.

کیف و کفش شادی خرم آباد

خب از نام این پاساژ کاملاً مشخص که بورس خرید کیف و کفش در خرم آباد به حساب می‌آید. این پاساژ را می‌توان به‌نوعی مشابه خیابان سپهسالار تهران دانست. اگر قصد خرید انواع کیف و کفش چرمی یا سایر مصنوعات چرمی را دارید، باید سری به پاساژ شادی خرم آباد بزنید. این پاساژ در چهارراه فرنگ قرار دارد. معمولاً در اطراف پاساژ شادی، جای پارک خودرو به‌ندرت پیدا می‌شود؛ پس بهتر است از وسایل نقلیه عمومی برای دسترسی به این پاساژ استفاده کنید. قیمت اجناس در این پاساژ نسبتاً مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی است و حتی می‌توانید برای خرید سوغات نیز روی آن حساب کنید.