در خاتم توریست سفر ارزون‌تره

در خاتم توریست سفر ارزون‌تره

تور در اخرین ثانیه ها بگیر

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، اگر از روزمرگی‌های همیشگی خسته شدید و برای سفر رفتن هم محدودیت زمانی دارید یا نمی‌توانید مرخصی بگیرید، لحظه آخر برای شما یک پیشنهاد ویژه دارد. تورهای یک روزه با قیمت‌های استثنایی! رزرو تور به معنای سفر از پیش تعیین شده با امکانات و خدمات منحصر به فرد است. تور انواع مختلفی دارد که مهم‌ترین آنها عبارتند از؛

تور لحظه آخری: تورهای لحظه آخری به تورهایی گفته می‌شود که در حداقل فاصله زمانی تا برگزاری تور، هنوز تکمیل ظرفیت نشده اند؛ از همین رو برگزارکننده تصمیم می‌گیرد تخفیف قابل توجهی روی آن تورها اعمال کند تا مردم ترغیب به سفر شوند. در تورهای لحظه آخری گاهی می‌توان سفری را با ۷۰ درصد تخفیف انجام داد. خوب است بدانید که اکثر تورهای لحظه آخری به مقاصدی برگزار می‌شوند که نیز به ویزا ندارند یا ویزای آنها هنگام ورود به فرودگاه صادر می‌شود.

تور آفری: تورهای آفری به تورهایی گفته می‌شود که در زمان افت شدید بازار سفر با تخفیف‌های چشمگیر ارائه می‌شوند.

تور یک روزه: تورهای یک روزه اغلب به نزدیک ترین شهرها یا مناطق بکری از شهر خودتان برگزار می‌شود. این تورها با وجود این که مدت زمان کمی دارند ولی بسیار مهیج و پرشور هستند.

تور طبیعت گردی: همان طور که از نام این نوع از تورها مشخص است، سفری در دل طبیعت را تجربه می‌کنید. مقصد این تورها اغلب جنگل‌های بکر با مناظر تماشایی است.

تور زیارتی و…

خرید مطمئن تور

وب سایت  خاتم  توریست  حدود ۱۰ سال است که در زمینه تورهای گردشگری فعالیت می‌کند؛ این سایت با حداقل سود، سعی دارد ارزان‌ترین تورهای مسافرتی را در مقاصد داخلی و خارجی ارائه دهد.

لحظه آخر همراه همیشگی شما در طول سفرهایتان خواهد بود به طوری که به هر نقطه از دنیا که سفر کنید، می‌توانید در مورد جاذبه‌ها، تفریحات، هتل‌ها، غذاها، فرهنگ، قوانین، واحد پول و بهترین زمان سفر به آن اطلاعات مفیدی کسب نمائید.

محبوب ترین تورهای خارجی از دیدگاه خاتم توریست

از پرطرفدارترین تورهای خارجی می‌توان به تور ترکیه، تور استانبول، تور آنتالیا، تور تایلند، تور روسیه، تور دبی، تور گرجستان و تور ارمنستان اشاره کرد. می‌توان گفت در این بین “تور استانبول” بیشترین محبوبیت را به خود اختصاص داده است.

قیمت هر یک از این تورها را می‌توانید در لحظه آخر مشاهده کنید و ضمن مقایسه با سایت‌های دیگر، نسبت به خریدی مطمئن و ارزان اقدام نمائید.

برای رفتن به کدام کشورهای خارجی نیاز به ویزا نداریم؟

هم اکنون رتبه پاسپورت ایران برای ورود به کشورهای بدون ویزا ۱۰۱ است. با داشتن پاسپورت ایران می‌توان بدون ویزا به ۴۲ کشور دنیا سفر کرد. لیست کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان را در ادامه مشاهده می‌کنید:

کشورهای بدون ویزای آسیا

ترکیه: حداکثر مدت زمان سفر: ۹۰

ارمنستان: حداکثر مدت زمان سفر: ۹۰

گرجستان: حداکثر مدت زمان سفر: ۴۵

عراق: حداکثر مدت زمان سفر: ۳۰

کشورهای بدون ویزای آمریکایی

ونزوئلا: حداکثر مدت زمان سفر: ۱۵

کشورهای بدون ویزای کارائیب

هائیتی: حداکثر مدت زمان سفر: ۹۰

دومینیکا: حداکثر مدت زمان سفر: ۲۱

۳۵ کشور دیگر هم به محض ورود به فرودگاه، ویزا صادر می‌کنند. این کشورها عبارتند از: جمهوری آذربایجان، لبنان، کامبوج، مالدیو، عمان، قطر، جزیره تیمور لسته، آنگولا، بوروندی، دماغه سبز، اتحاد قمر، جمهوری دموکراتیک کنگو، جیبوتی، اتیوپی، گابن، گینه، گینه بیسائو، لسوتو، ماداگاسکار، مالاوی، موریتانی، موزامبیک، نیجریه، رواندا، سیشل، سیرالئون، سومالی، سودان جنوبی، کنیا، اوگاندا، زیمبابوه، سورینام، بولیوی، توگو، پالائو، تووالو و ساموآ.

محبوب ترین تورهای داخلی

محبوب ترین تورهای داخلی ایران که فروش بسیار بالایی دارند نیز عبارتند از تور کیش، تور قشم، تور مشهد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری خاتم در محتوای آن هیچ نظری ندارد.