تامین و تجهیز دکوراسیون و تزئینات هتل

تامین و تجهیز دکوراسیون و تزئینات هتل

دکوراسیون و تزئینات هتل

طراحی داخلی هتل برای بسیاری از افراد هنگام انتخاب هتل در اولویت قرار دارد. بسیاری از مسافران در سراسر جهان، زیبایی و جذابیت، لوکس بودن و زیبایی شناسی هتل‌ ها و اتاق‌های آن را بخش مهمی از سفر خود می دانند. در سراسر جهان، هتل‌ و مسافرخانه‌های زیادی وجود دارد، اما فقط معدودی از آن‌ها رویکرد طراحی داخلی موفق دارند.

قبلی
بعدی
یکی از رازهای موفقیت هتل ها استفاده از وسایل تزئینی در دکوراسیون داخلی اتاق است. با استفاده از وسایل تزئینی و چیدمان دقیق، می توانید روح تازه ای به اتاق های هتل دهید و این امر باعث بهتر شدن روحیه مهمان ها و ارتقاء سطح کیفی دکوراسیون هتل خواهد شد.

چراغ‌های تزئینی

روشن کردن و نورپردازی طراحی داخلی اتاق هتل است. شما می توانید با قرار دادن وسایل و چراغ‌های روشنایی در اتاق، فضای داخلی را روشن کنید. در هر اتاق هتل، باید 3 سوئیچ نوری وجود داشته باشد که در کنار تخت و چراغ شب ایستاده در کنار هر میز، قرار دارند. از چراغ‌های حبابی، ترجیحاً در حمام، و در منطقه آرایش، چراغ‌های ایستاده در بالای بخش رختکن و در منطقه دوش استفاده می شود. (از چراغ‌های ضد آب برای جلوگیری از بروز مشکلات الکتریکی می توان استفاده کرد). در صورت امكان از نورهای ضعیف استفاده كنید تا نورپردازی حال و هوای خاصی را برای اتاق فراهم كند.

قبلی
بعدی