تامین و تجهیز اتاق های هتل

تامین و تجهیز اتاق های هتل

اتاق هتل

یکی از بخش های مهم هر هتل، آشپزخانه و رستوران آن می باشد. چرا که علاوه برمهمانان و مسافران هتل، این بخش پاسخگوی مراسم های رسمی از قبیل همایش ها، مهمانی ها ومراسم های ازدواج و جلسات مهم کاری و… می باشد .

بی شک رضایت مسافران، مشتریان و مهمانان از آشپزخانه و غذاهای هتل باعث افزایش چشمگیر درآمد و رونق اقتصادی بیشتر و موفقیت در بازار گسترده رقابت است .

بدین منظور راه های زیادی برای بالابردن کیفیت غذاها و افزایش تنوع منوی آشپزخانه هتل وجود دارد که یکی از آنها استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کیفیت و مرغوب می باشد.

چرا که با رعایت استانداردهای مناسب و بازدهی بالا، در کمترین زمان ممکن نتیجه مطلوب حاصل شده و از اتلاف وقت، هزینه  و انرژی جلوگیری می شود.

اتاق هتل
قبلی
بعدی

تجهیزات اتاق مهمان را می‌توانیم به بخش‌های زیر تقسیم کنیم:

  • امکانات حمام و دستشویی اتاق: انواع حوله، انواع شامپو، ژل شستشوی بدن، دمپایی، دستمال مخصوص دستشویی، مایع دستشویی، خمیر دندان، شانه و موارد دیگر.
  •  
  • امکانات پذیرایی اتاق: امکاناتی مانند لیوان، پارچ، سینی، چای‌ساز، قاشق و چنگال، یخچال فریزر، مینی‌بار، دستمال کاغذی، ملحفه‌های تمیز، شسته‌شده و بدون هیچ‌گونه کثیفی و اقلام مصرفی دیگری در این دسته قرار می‌گیرد.
  •  
  • امکانات رفاهی اتاق مهمان: سشوار، تلویزیون، چراغ مطالعه، سیستم تهویه، اتو و سایر وسایل الکترونیکی.

تجهیزات ضروری اتاق هتل

. کیفیت ملحفه‌ها

. وای‌فای

. تلویزیون

. امکانات استحمام

. امکانات رفاهی

.وسایل پذیرایی

.آینه تمام قد

.روشنایی

تجهیزات اتاق هتل

وسایل اتاق

وسایل حمام

وسایل اتاق