بیمارستان پاستور مشهد

بیمارستان پاستور مشهد

معرفی

با توجه به گسترش روزافزون شهر مشهد و نیازهای درمانی در سال 1352 به همت جراح عالیقدر جناب آقای دکتر عبدالحسین توکلی زاده تصمیم بر احداث بیمارستان خصوصی در مشهد گرفته شد که این امر در سال 1352 با آغاز عملیات ساختمانی شروع و در سال 1356 پایان عملیات ساختمانی به اتمام و بهره برداری رسید .
در سال 1383 با تصمیم هیئت مدیره و موافقت سهامداران به منظور ارتقاء خدمات درمانی و رفاه مراجعه کنندگان و راه اندازی بخش های درمانی و فوق تخصصی نسبت به گرفتن مجوزهای لازمه جهت احداث 2400 متر مربع در 6 طبقه اقدام و با توسعه بیمارستان به تعداد اتاق های خصوصی افزوده شد و اتاق های عمل جدید با تجهیزات پیشرفته مجهز گردید. در حال حاضر فاز سوم بیمارستان جهت راه اندازی بخش های فوق تخصصی جهت برطرف کردن نیازها فضایی لازم بر اساس استانداردها در حال اجرا و ساخت می باشد .
همزمان با توجه به نیاز شهر مشهد و نیز حجم مراجعه کنندگان بخش های ICU , NICU نیز در بیمارستان افتتاح و راه اندازی شد. پس از احداث فاز دوم بیمارستان و اخذ مجوزهای لازم اعمال جراحی فوق تخصصی اطفال ، زیبایی، عروق در کنار سایر اعمال جراحی توسط اساتید مجرب دانشگاهی در بیمارستان در حال انجام بوده روزانه این اعمال با بهره گیری از تجهیزات مدرن در بیمارستان در حال انجام می باشد.

 

بخش های بستری بیمارستان پاستور نو :

ترمیمی
جراحی عمومی
جراحی زنان و زایمان
ENT-NICU-ICU
اطفال
جراحی عروق
جراحی فک و صورت
زنان زایمان1(زایمان طبیعی)-زنان زایمان 2(سزارین)
جراحی زنان(ژنیکولوژِی)
ارولوژِی

موقعیت مکانی

آدرس : خراسان رضوی، شهرستان مشهد، احمدآباد، خیابان پاستور، بیمارستان خصوصی پاستورنو

تلفن تماس : ۳۸۴۱۰۲۴۴

اگر می خواهید به مشهد یا شهرهای دیگر سفر کنید می توانید از طریق سایت فعالان گردشگری خاتم حوزه صنعت توریست سلامت  خدمات پزشکی ارائه شده رو مشاهده فرمایید و اقدام به رزرو اینترنتی محل اقامت مورد نظر خود کنید. برای رزرو کلیک کنید.