بهترین کافی‌‌شاپ‌های مشهد

بهترین کافی‌‌شاپ‌های مشهد

1. کافی‌ شاپ شوکت

کافه شوکت با منوی بسیار متنوع و ترکیبی از هنر قنادی و ذائقه ایرانی به همراه محیط شیک و دنج فضای مناسبی برای سرو قهوه و انواع نوشیدنی و دسر است. پرسنل این کافه بسیار مهربان هستند و با لبخند پذیرای شما هستند.

2. کافه لوکاوت (Lookout)

کافی شاپ لوک اوت یکی از بهترین و مجهزترین کافه های بیرون بر مشهد است. این کافی شاپ در محدوده بلوار وکیل آباد و واقع شده و از زمان افتتاح تا کنون طرفداران زیادی جذب کرده است.

3. کافی‌شاپ نون

کافی شاپ بیرون بر نون چندین شعبه در نقاط مختلف مشهد دارد. همچنین می‌توانید هرر روز از ساعت 7 تا 19 از طریق مراجعه به سایت کافه نون سفارشتان را ثبت کنید و با پیک تحویل بگیرید. این کافی شاپ انواع قهوه، اسپرسو، انواع نوشیدنی داخل بطری، چای، شیرینی و نان های فرانسوی سرو می‌کند.

4. قهوه پیک

کافه پیک یکی از بهترین کافی شاپ های بیرون‌بر (Take Away) وکیل آباد مشهد است. نزدیک بودن کافه پیک به کافه لوک اوت و آو کافه باعث شده حوالی خیابان صدف در بلوار وکیل آباد به پاتوق قهوه دوستان تبدیل شود.

5. کافه عربیکا

کافه عربیکا یکی از کافه‌هایی مشهد است که گرچه عمر چندانی ندارد اما با سرو قهوه‌های دمی و تخصصی شهرت زیادی پیدا کرده است. همچنین پکیج‌های ۷ تا ۹ صبح عربیکا بین قهوه‌دوستان طرفداران زیادی دارد.