آموزشگاه گردشگری بهار تهران

آموزشگاه گردشگری بهار تهران

آموزشگاه گردشگری بهار

شرکت بهار ارتباطات ایرانیان در محدوده‌ی طالقانی کرج واقع شده و با هدف ارائه‌ی سطح آموزش بالا اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش گردشگری با کیفیت بالای آموزشی تئوری و عملی نموده است و با اجرای آموزش‌های تخصصی توانسته سهمی در صنعت گردشگری  در استان زیبای البرز و شهر کرج داشته باشد.
این آموزشگاه اقدام به برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف کرده است؛ ازجمله: دوره‌ی مدیریت دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی، دوره‌ی راهنمایان ایران‌گردی و جهانگردی و دوره‌ی صدور و فروش پروازهای داخلی و خارجی؛ آموزش مهارت‌های مربوط به دیپلم کار و دانش گردشگری و… پس از گذراندن دوره راهنمایان تور، برای شرکت‌کنندگان گواهی‌نامه و کارت تور لیدری صادر می‌شود و بعد از گذراندن دوره‌ی مدیریت فنی، گواهینامه از سوی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری صادر می‌گردد.
همچنین فارغ‌التحصیلان می‌توانند از طریق دانشگاه علمی کاربردی، بدون گذراندن دوره‌ی پیش‌دانشگاهی و بدون شرکت در کنکور سراسری، به تحصیلات عالیه بپردازند. لازم به ذکر است گواهی‌نامه‌ی صادره‌ی این آموزشگاه که مورد تأیید سازمان فنی حرفه‌ای است، در 37 کشور در سطح بین‌المللی حائز اعتبار است

فعالیت‌ های آموزشگاه بهار

  • برگزاری آزمون‌های مختلف
  • دیپلم کار و دانش گردشگری برای بانوان و آقایان
  • برگزاری کلاس‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف
  • ارائه‌ی گواهی‌نامه‌ی معتبر در سطح بین‌المللی به فارغ‌التحصیلان
  • فراهم‌سازی زمینه‌ی ادامه‌ی تحصیل دانش‌آموختگان‌