کلینیک ماهان

برای اطلاعات بیشتر
کلیک کنید
ارائه خدمات زیبایی
اینجا کلیک کنید
ارائه خدمات پوست و مو
اینجا کلیک کنید
قبلی
بعدی

کلینیک تخصصی پوست، مو و لاغری ماهان با دارا بودن کادری متخصص در زمینه های پوست، مو و لاغری؛ دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

مجهز به تجهیزات مدرن اروپایی که تمامی آن‌ها دارای تاییدیه از سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) و اتحادیه اروپا (CE) می‌باشند با مساحتی حدود ۱۵۰۰ متر مربع، به عنوان بزرگترین و مجهزترین کلینیک زیبایی پوست، مو و لاغری مشهد است.


خدمات کلینیک

قبلی
بعدی

نحوه همکاری در زمینه جذب بیماران بین‌الملل

بخش بیماران بین الملل کلینیک تخصصی پوست و مو ماهان خدماتی در زمینه های پوست، مو و زیبایی را برای مراجعینی که از کشور خودشان به منظور کسب خدمات مذکور مسافرت کرده اند فراهم می کند. تیم IPD تاریخچه پزشکی مراجعین را کسب می کند و پس از یک بازبینی کامل و انجام آزمایشات تشخیصی مرتبط خدمت مورد نیاز را تعیین می کند. شما می توانید برای درخواست و پیگیری نیازهای درمانی خود و قیمت تخمینی درمان پیشنهادی با ما در ارتباط باشید.

همچنین کلینیک تخصصی پوست و مو ماهان آمادگی خود را جهت همکاری با  شرکت‌ فعالان گردشگری خاتم  توریست سلامت اعلام می‌دارد. لذا خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه همکاری و استفاده از تخفیف کارت خاتم  با شماره تلفن   09151107221   تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس

شماره تماس : 09151107221

آدرس : مشهد، بلوارسجاد، بزرگمهرجنوبی، نبش چهارراه جامی، کلینیک ماهان

تماس و رزرو هتل، پرواز و قطار